coverbaby.pl

Blog tematyczny o parentingu, zabawach dla dzieci oraz gotowaniu

Dziecko

Wózki Espiro – topowa marka w kwestii komfortu i stylu

Wózki Espiro – topowa marka w kwestii komfortu i stylu

Wózek to jeden z najbardziej potrzebnych elementów wyprawki dziecięcej, bez którego trudno ruszyć się z domu z małym dzieckiem. Wózki Espiro to topowe produkty wysoko oceniane pod kątem swojej trwałości, funkcjonalności, zapewnianej wygody i designu. Wybór wózków dziecięcych Espiro jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie model idealny dla siebie, czy to gondolę odpowiednią dla noworodków, czy poręczne spacerówki idealne na piesze spacery ze starszym dzieckiem.

Co wyróżnia wózki Espiro spośród podobnych produktów?

Wózki dla dzieci od marki Espiro to przede wszystkim produkty najwyższej jakości wykonania, które są rygorystycznie testowane pod kątem bezpieczeństwa. Wszystko, z czym ma kontakt małe dziecko, powinno posiadać atesty potwierdzające brak zagrożenia dla malucha. Marka Espiro ma duże zaufanie wielu rodziców, ponieważ przeprowadza testy własnych produktów w laboratoryjnych warunkach, współpracując z Laboratorium Inżynierii Materiałowej. Prowadzone badania pozwalają na opracowanie trwałych, a zarazem w pełni bezpiecznych materiałów do produkcji artykułów dziecięcych.

Wielofunkcyjny wózek Espiro jest doceniany za wygodny design i długi czas użyteczności przy rosnącym dziecku. Spacerówka Espiro jest często chwalona za niską wagę, zwrotność kół i możliwość regulacji poszczególnych elementów. Wózki Espiro dostępne w dobrych sklepach jak vexpi.pl to maksimum wygody i funkcjonalności, i to w produktach, które zostały wyprodukowane w całości w Polsce.

Sprawdź nowoczesne modele wózków dziecięcych Espiro 3 w 1

Wielofunkcyjny zestaw Espiro 3 w 1 to idealny wybór dla noworodka. Taki wózek w pewien sposób rośnie wraz z dzieckiem i nie wymaga szybkiej wymiany po kilku miesiącach, gdy maluch nauczy się samodzielnie siedzieć. Wystarczy wtedy wypiąć z uniwersalnej ramy głęboką gondolę, a na jej miejsce wpiąć wygodne siedzisko spacerówki z ochronnym pałąkiem.

Wielofunkcyjne wózki 3 w 1 posiadają w zestawie aż trzy elementy pasujące do ramy na kołach – gondolę, siedzisko spacerówki oraz fotelik samochodowy. Szukając wygodnego rozwiązania przy małym dziecku, wózek Espiro będzie trafionym, a zarazem ekonomicznym wyborem. Zestaw 3 w 1 niweluje konieczność osobnego zakupu fotelika do samochodu oraz spacerówki, która, choć nie jest potrzebna przy noworodku, staje się niezbędna już po pierwszych kilku miesiącach jego życia.

Maksimum wygody i pełne bezpieczeństwo – wózek spacerowy Espiro

Wózek spacerowy Espiro to model odpowiedni dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć, co następuje zwykle pomiędzy 4. a 7. miesiącem życia. Zapewnia on niezbędne bezpieczeństwo tak małemu dziecku, które przypięte do siedziska i chronione pałąkiem nie ma możliwości wysunąć się z wózka ani samodzielnie się z niego wydostać.

Spacerówka marki Espiro jest dostosowana do długiego użytku. Z takich modeli wózków dzieci mogą korzystać nawet do 3. roku życia, dlatego są one odpowiednie nawet dla maluchów o wadze przekraczającej 20 kg. Niska waga samego wózka i jego łatwy system składania ułatwia przenoszenie czy zmieszczenie go na przykład w samochodowym bagażniku. Lekkie, a zarazem duże koła radzą sobie dobrze zarówno na prostych miejskich drogach, jak i w terenie, na leśnych ścieżkach czy pieszych wędrówkach.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij